Naujienos

 

PAGALVĖLĖS ŽIEDAMS

 

Vestuviniai žiedai tai vienas svarbiausių Jūsų šventės atributų, o pagalvėlė žiedams – maloni smulkmena, kuri ne tik padės Jums gražiai pateikti žiedus, bet ir vėliau primins Jums apie ypatingą Jūsų gyvenimo dieną.

Mūsų salone rasite platų pagalvėlių žiedams pasirinkimą. Taip pat siūname pagalvėles pagal individualius užsakymus, priderindami atspalvius bei apdailą prie Jūsų vestuvių stiliaus.

Vienos pagalvėlės pardavimo kaina – 10-12 EUR.

 


 

KRIKŠTO SUKNELĖS 

 

Savo Krikštynų jos tikriausiai neprisimins, tačiau jų Tėvams, Seneliams ir daugeliui artimųjų ši diena ilgam išliks atmintyje. Visas Mamytes, dievinančias savo mažąsias princeses ir norinčias Krikšto dieną paversti jas mažais angelėliais – maloniai kviečiame kreiptis į mūsų saloną dėl Krikšto suknelių siuvimo. Taip pat siuvame ir visus Krikštui būtinus bei prie suknelės derančius priedus.  

    

 

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ VALYMAS 

 

Vestuvės praėjo, o Jūsų nusipirkta vestuvinė suknelė guli pavargusi, nešvari, o gal net sugadinta... Nesvarbu, ką nusprendėte su ja daryti vėliau – pasilikti ar parduoti – pirmiausia būtina ją išvalyti. Mūsų salone atliekamas profesionalus vestuvinių suknelių valymas! Naudojame tik natūralias valymo priemones, todėl nenukenčia nei audinio kokybė, nei karoliukai, kuriais galbūt suknelė yra siuvinėta. Valymą atliekame per 3 darbo dienas, o paslaugos kokybę – garantuojame! PASTABA: Nevalome natūralaus šilko ir plunksnų. 

 

SUKNELIŲ TAISYMAS 

 

Jeigu jau turite vestuvinę ar proginę suknelę, bet Jums netinka jos dydis arba norėtumėte pakoreguoti jos dizainą – mielai Jums padėsime! Mūsų profesionalios siuvėjos ne tik patars Jums, kaip patobulinti turimą suknelę, bet ir idealiai atliks visus reikiamus siuvimo darbus. 

 

  
  

 

 

Salonas "Dea Martina"
Antakalnio g. 32, Vilnius, LT-10305, Lietuva
Tel. +370 689 19857
El. p.
info@dea-martina.lt