2011 KOLEKCIJOS PRISTATYMAS

Vasario mėnesį Vestuvinės mados namai DEA MARTINA pristatė 2011 m. suknelių kolekciją. Jaukioje salono aplinkoje, grojant romantiškai muzikai, būsimoms nuotakoms gurkšnojant šampaną į salę viena po kitos įžengė merginos, vilkėdamos nuostabias vestuvines ir progines sukneles. Mūsų naujojo sezono kolekcija – tai tradicijos ir novatoriškumo sintezė: joje rasite ir klasikos, ir romantikos, ir elegancijos, ir subtilumo, ir ekstravagancijos...

Vakaro metu suknelės buvo ne tik demonstruojamos, bet ir aptariamos – kokie audiniai panaudoti, kokioms figūroms tinka, kokie individualūs aksesuarai gali būti prie jų derinami. Taip pat buvo pasiūlytos idėjos, kaip skoningai aprengti vestuvinį pulką.

Vakarą vainikavo saldus baltas tortas, pagamintas specialiai mūsų šventei.

Visos į renginį atvykusios ateinančio sezono nuotakos namo išėjo su gėlių puokštėmis, dovanomis bei daugybe puikių emocijų. 

Nuoširdžiai dėkojame prie šventės prisidėjusiems mūsų partneriams:

Grožio salonui GATINEAU, kurio specialistai papuošė sukneles demonstruojančias merginas įspūdingomis šukuosenomis ir makiažais. Į renginį atvykusioms būsimoms nuotakoms salonas parengė staigmeną – vienai iš jų vakaro metu buvo padarytas vestuvinis makiažas ir šukuosena. Pasipuošusi mūsų mados namų vestuvine suknele, mergina pasirodė visiems svečiams kaip tikra nuotaka.

Šiltai dėkojame gėlių salonui NIJOLĖS GĖLĖS už nuostabias puokštes, kurios sukūrė neužmirštamą atmosferą renginio metu.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame fotografams – Romui bei Vaidai – kurie įamžino mūsų renginį nuotraukose, bei filmuotojai Beatai, sukūrusiai nuostabų filmuką apie renginį.

Džiaugiamės, kad į mūsų šventę atvyko tiek daug būsimų nuotakų. Visoms linkime neužmirštamos vestuvių dienos, kuri taps Jūsų laimingo ir nuostabaus santuokinio gyvenimo pradžia!

Salonas "Dea Martina"
Antakalnio g. 32, Vilnius, LT-10305, Lietuva
Tel. +370 689 19857
El. p.
info@dea-martina.lt